Voľné pracovné pozície

Asistent / ka predaja

Do nášho teamu hľadáme nového kolegu, alebo kolegyňu na pozíciu "asistent / ka predaja"

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prezentácia a predaj tovaru, poskytovanie poradenskej činnosti zákazníkom
  • Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
  • Spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja
  • Zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni
  • Príjem, kontrola, príprava na predaj - prezentovanie tovaru
  • Zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Príjemný kolektív
  • Zamestnanecké zľavy
  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk, Maďarský jazyk vítaný - mierne pokročilý
  • Slovenský jazyk - expert slovom aj písmom

Administratívne a ekonomické znalosti

  • Pokladňa - pokročilý
  • Hospodárska korešpondencia - základy
  • Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Word - základy
  • Microsoft Excel - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti / Čo od Vás očakávame?

  • Skúsenosti s predajom výhodou (aspoň brigádne)
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Pro-klientsky prístup
  • Zodpovednosť a samostatnosť ale zároveň zmysel pre tímovú prácu
  • Radosť z práce s ľuďmi a seriózny prístup
  • Zmysel pre detail
  • Prehľad v rybárskych potrebách
  • Časovú flexibilitu (ochota pracovať aj nad rámec pracovnej doby)
  • Práca so sociálnymi sieťami Facebook,...
  • Samostatnosť
  • Lojálnosť
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 15.4.2017

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis a krátkym textom, prečo by sme si mali vybrať práve Vás:

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti A - Z Rybár, s r.o. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

verify

* Tento údaj je povinný

    Pridajte sa k nám

    Vyskúšajte, ako sa u nás skvelo nakupuje. Prihláste sa a získajte zľavu 8€ a dopravu zdarma pri nákupe nad 49€.

    Zľava 8€ na prvý nákup